Bentley - niebieski brytyjczyk

Dynastia
Agilisowy Rezydent
Posty: 819
Rejestracja: 18 kwie 2022, 01:42

Re: Bentley - niebieski brytyjczyk

Post autor: Dynastia »

To pocieszające informacje thumbsup , a na czym polegałaby ta rehabilitacja?
Tudor ok. 17.06.2017
Saladyn 07.07.2018
Mieszko I ok. 10.05.2019
Leszko Biały ok.10.05.2019
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 139
Rejestracja: 18 kwie 2022, 11:04

Re: Bentley - niebieski brytyjczyk

Post autor: asiak »

Bardzo dobre wieści, cieszę się ogromnie :)
Głaski dla Bentleyka cat cat cat
Majunia 03.03.2012. <3
Kacperek [*] 03.03.2012.- 07.02.2022. <3
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 26
Rejestracja: 04 maja 2022, 15:16

Re: Bentley - niebieski brytyjczyk

Post autor: Becia »

Lenka, mam nadzieję, że Bentuś ma i będzie miał się dobrze jak najdłużej <3 <3 <3
Nie wiem czy słyszałaś o terapii komórkami macierzystymi. Pies mojej siostry został dzięki komórkom postawiony na nogi (a też miał już niedowład tylnych łapek). Polecam ogromnie!
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Posty: 54
Rejestracja: 17 kwie 2022, 20:58

Re: Bentley - niebieski brytyjczyk

Post autor: Miss_Monroe »

Bentley drugi zastrzyk (raz w miesiącu będzie dostawał) który ma na celu zniwelowanie bólu kręgosłupa i zapobieganiu stanom zapalnym. Incydent z bezwładnymi łapkami (odpukać) się nie pojawił. I zrzucił już troszkę z wagi.
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 263
Rejestracja: 16 kwie 2022, 02:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Bentley - niebieski brytyjczyk

Post autor: Dorszka »

Świetne wiadomości! Waga jest kluczowa, ale te zastrzyki są bardzo skuteczne, Fado też je bierze (to znaczy jak na razie dostał drugi), według Agnieszki jest zdecydowanie swobodniejszy w poruszaniu się.
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Posty: 54
Rejestracja: 17 kwie 2022, 20:58

Re: Bentley - niebieski brytyjczyk

Post autor: Miss_Monroe »

Bentley po zastrzykach zaczął się zachowywać jak sprzed problemów z kręgosłupem. I zaczepia do zabawy smile . Bardzo mnie cieszy, że zastrzyk pomaga. Całkowicie zostało wyeliminowane „falowanie skóry”, które było objawem bólowym. Przez niedowład łapek, który się zdarzył bałam się go zostawiać samego w domu.

Jak go bolał kręgosłup to nawet nie wchodził do rozety spać (jak zawsze) tylko wybierał spanie w transporterku bądź na podłodze. Po tych zastrzykach wszystko wróciło „do normy” i śpi w swoim ulubionym miejscu.
Dynastia
Agilisowy Rezydent
Posty: 819
Rejestracja: 18 kwie 2022, 01:42

Re: Bentley - niebieski brytyjczyk

Post autor: Dynastia »

Znakomite wieści :)) Oby pomagało jak najdłużej.
A swoją drogą na czym polega działanie tego specyfiku? To rodzaj "blokady" – działa tylko objawowo, czy zalecza też przyczynę?
Tudor ok. 17.06.2017
Saladyn 07.07.2018
Mieszko I ok. 10.05.2019
Leszko Biały ok.10.05.2019
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 139
Rejestracja: 18 kwie 2022, 11:04

Re: Bentley - niebieski brytyjczyk

Post autor: asiak »

Miss_Monroe pisze: 11 paź 2022, 23:59 Bentley po zastrzykach zaczął się zachowywać jak sprzed problemów z kręgosłupem. I zaczepia do zabawy smile . Bardzo mnie cieszy, że zastrzyk pomaga. Całkowicie zostało wyeliminowane „falowanie skóry”, które było objawem bólowym. Przez niedowład łapek, który się zdarzył bałam się go zostawiać samego w domu.

Jak go bolał kręgosłup to nawet nie wchodził do rozety spać (jak zawsze) tylko wybierał spanie w transporterku bądź na podłodze. Po tych zastrzykach wszystko wróciło „do normy” i śpi w swoim ulubionym miejscu.
Cieszy mnie to ogromnie cat
Majunia 03.03.2012. <3
Kacperek [*] 03.03.2012.- 07.02.2022. <3
Moni_Q
Agilisowy Rezydent
Posty: 532
Rejestracja: 19 kwie 2022, 07:35
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Bentley - niebieski brytyjczyk

Post autor: Moni_Q »

Jak dobrze, że medycyna tak idzie do przodu, zarówno ta ludzka, jak i zwierzęca :)

cat dla Bentusia :)
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Posty: 54
Rejestracja: 17 kwie 2022, 20:58

Re: Bentley - niebieski brytyjczyk

Post autor: Miss_Monroe »

Dynastia pisze: 12 paź 2022, 00:13 Znakomite wieści :)) Oby pomagało jak najdłużej.
A swoją drogą na czym polega działanie tego specyfiku? To rodzaj "blokady" – działa tylko objawowo, czy zalecza też przyczynę?
Zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa nie jesteś w stanie wyleczyć ale można spowolnić ich postępowanie. Tak działa ten lek, dodatkowo działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo.

Natomiast same zastrzyki nie wystarczą, bardzo ważna jest dieta i zmniejszenie wagi aby odciążyć kręgosłup.
ODPOWIEDZ