Queenie - srebrna brytyjka do adopcji

Awatar użytkownika
Paco
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwie 2022, 09:26

Queenie - srebrna brytyjka do adopcji

Post autor: Paco »

Szukam domku dla Queenie - pięcioletniej srebrnej kotki brytyjskiej.
Obrazek

Queenie zakończyła karierę hodowlaną w hodowli Ars Britannica*PL (FPL). Jest ze mną ponad 4 miesiące ale niestety mój rezydent jej nie zaakceptował i koty się nie polubiły więc dla ich dobra nie mogą dłużej mieszkać razem.

Kotka jest bardzo nieśmiała, cicha i spokojna. Potrzebuje czasu aby się zaaklimatyzować w nowym miejscu. Obecność innych kotów ją stresuje. Przywiązuje się do opiekuna, szuka z nim kontaktu i lubi głaskanie oraz zabawy piórkiem. Szukamy zatem spokojnego domu bez małych dzieci i innych zwierząt oraz bez możliwości wychodzenia na zewnątrz.

Kotka jest zdrowa, po kastracji, sanacji jamy ustnej i badaniach genetycznych, posiada chip identyfikacyjny. Z racji tego, że ma krótki pyszczek i krótkie kanaliki łzowe to należy jej regularne przecierać oczy. Posiada też gęste futro które okresowo należy dokładnie wyczesywać.

Queenie obecnie mieszka 30 km od Warszawy i w tych okolicach mogę zawieźć ją do dobrego domku. Kotka otrzyma wyprawkę. Adopcja będzie odpłatna a osoby zainteresowane proszę o kontakt i kilka informacji na swój temat oraz domku w którym Queenie mogłaby zamieszkać.
Awatar użytkownika
Paco
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwie 2022, 09:26

Re: Queenie - srebrna brytyjka do adopcji

Post autor: Paco »

Pruszkowski Dom Tymczasowy zgodził się pomóc znaleźć nowy domek dla Queenie po tym jak hodowca odmówił pomocy i nie wykazał zainteresowania dalszym losem kotki.

Stąd zmiana zasad - adopcja Queenie będzie bezpłatna.

Obrazek

Proszę tylko o wsparcie dla Pruszkowskiego Domu Tymczasowego, który pomaga wolnożyjącym bezdomnym kotom - tutaj jest apel: https://www.facebook.com/PruszkowskiDom ... uWTmgGpJ9l

Opiekun kotki zostanie wybrany przez wolontariusza tej fundacji po rozmowie adopcyjnej z kandydatem na opiekuna Queenie. Zainteresowane osoby proszę o informację w celu otrzymania kontaktu do wolontariusza. Reszta wymagań pozostaje bez zmian - dom spokojny bez małych dzieci i zwierząt, zabezpieczony, kotka niewychodząca. Obowiązuje wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie odpowiedniej umowy.
ODPOWIEDZ