Baltica & Baloo

Baloo&Baltica
Posty: 6
Rejestracja: 16 maja 2023, 14:23

Re: Baltica & Baloo

Post autor: Baloo&Baltica »

Przyszliśmy się pokazać, przywitać i powiedzieć, że u nas wszystko dobrze :)
Baltica, to wiecznie mały kociak. Tylko patrzy, który sznureczek można przegryźć, która ręka akurat mogłaby ją pogłaskać, a kiedy mimo miauuuuków nie zwraca się na nią uwagi , to robi wszystko to, co wyprowadza nas z równowagi. Taki roczny kociak <<3
Balootek jest obrońcą. Nie każdemu da się pogłaskać, choć wszystkich pierwszy wita przy drzwiach. Nie lubi wyczesywania, obcinania pazurków i jest chorowitkiem. Przerabialiśmy już oczko, uszko, pęcherz, krtań itd. Mimo to jest przekochany <<3
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 590
Rejestracja: 16 kwie 2022, 13:47

Re: Baltica & Baloo

Post autor: elwiska3 »

Baloo&Baltica pisze: 16 maja 2023, 14:30 Może ktoś je jeszcze pamięta smile
Ja pamiętam
i nawet pamiętam, ze ich hodowla tez miała watek na starym forum i mama hodowlana tez pisała
Baloo&Baltica
Posty: 6
Rejestracja: 16 maja 2023, 14:23

Re: Baltica & Baloo

Post autor: Baloo&Baltica »

Wszystko się zgadza. Tak mnie natchnęło w 10. urodziny misiów wiec troszkę poszperałam i znalazłam to forum ale mamy z Mikołówki nie znalazłam. Ale trochę innych cioć tu jest :)
Moni_Q
Agilisowy Rezydent
Posty: 532
Rejestracja: 19 kwie 2022, 07:35
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Baltica & Baloo

Post autor: Moni_Q »

Baloo&Baltica pisze: 19 maja 2023, 13:14 Wszystko się zgadza. Tak mnie natchnęło w 10. urodziny misiów wiec troszkę poszperałam i znalazłam to forum ale mamy z Mikołówki nie znalazłam. Ale trochę innych cioć tu jest :)
Choć nie da się ukryć, że aktualnie mamy tu bardzo kameralne spotkania, nie to co kiedyś... lol
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 590
Rejestracja: 16 kwie 2022, 13:47

Re: Baltica & Baloo

Post autor: elwiska3 »

Moni_Q pisze: 23 maja 2023, 09:54
Baloo&Baltica pisze: 19 maja 2023, 13:14 Wszystko się zgadza. Tak mnie natchnęło w 10. urodziny misiów wiec troszkę poszperałam i znalazłam to forum ale mamy z Mikołówki nie znalazłam. Ale trochę innych cioć tu jest :)
Choć nie da się ukryć, że aktualnie mamy tu bardzo kameralne spotkania, nie to co kiedyś... lol
Ja jestem zawsze ;-)
Ale faktycznie brakuje paru osób ze starego forum
Szzzopi
Posty: 2
Rejestracja: 26 cze 2023, 21:59

Re: Baltica & Baloo

Post autor: Szzzopi »

elwiska3 pisze: 19 maja 2023, 09:09
Baloo&Baltica pisze: 16 maja 2023, 14:30 Może ktoś je jeszcze pamięta smile
Ja pamiętam
i nawet pamiętam, ze ich hodowla tez miała watek na starym forum i mama hodowlana tez pisała
Oooo ezu, co za niespodzianka, pewnie, że mama hodowlana nadal pamięta, co za niespodzianka <<3
Szzzopi
Posty: 2
Rejestracja: 26 cze 2023, 21:59

Re: Baltica & Baloo

Post autor: Szzzopi »

Baloo&Baltica pisze: 19 maja 2023, 13:14 Wszystko się zgadza. Tak mnie natchnęło w 10. urodziny misiów wiec troszkę poszperałam i znalazłam to forum ale mamy z Mikołówki nie znalazłam. Ale trochę innych cioć tu jest :)
Kochana, o Was, o tych i wszystkich innych szkrabach nie zapomnę, fajnie, że jesteście tutaj, odezwij się kiedyś, poopowiadaj jak się futrzaki mają.
ODPOWIEDZ