Celinka & Jadzia

Moni_Q
Agilisowy Rezydent
Posty: 537
Rejestracja: 19 kwie 2022, 07:35
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Celinka & Jadzia

Post autor: Moni_Q »

Sorry, że tak post pod postem, ale dopiero teraz zobaczyłam, Dorota, mam nadzieję, że nie mieszkacie blisko tej bomby? eeek
Awatar użytkownika
dorota_karioka
Agilisowy Rezydent
Posty: 168
Rejestracja: 16 kwie 2022, 15:29
Lokalizacja: Lublin

Re: Celinka & Jadzia

Post autor: dorota_karioka »

Moni_Q pisze: 11 sie 2023, 08:35 Sorry, że tak post pod postem, ale dopiero teraz zobaczyłam, Dorota, mam nadzieję, że nie mieszkacie blisko tej bomby? eeek
Nie, nie. Mieszkamy na obrzeżach miasta na szczęście thumbsup
Dorota
Awatar użytkownika
dorota_karioka
Agilisowy Rezydent
Posty: 168
Rejestracja: 16 kwie 2022, 15:29
Lokalizacja: Lublin

Re: Celinka & Jadzia

Post autor: dorota_karioka »

Celinka zaczęła załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne w ogródku, obok moich traw ozdobnych whistle
Dziś, choć widziała że ja patrzę, wykopała sobie dołek i walnęła kupę hahaha
Nie reaguję bo i tak nie zdołam przypilnować, liczę że jak pogoda się popsuje to ona wróci do kuwety.

A Jadzia ma rozwolnienie/biegunkę, tzn już wygląda na to, że wychodzimy z tego z pomocą weterynarza. Ciekawe czy coś zjadła, czy to może odbił się stres przeprowadzki hmmm
Dorota
Dynastia
Agilisowy Rezydent
Posty: 850
Rejestracja: 18 kwie 2022, 01:42

Re: Celinka & Jadzia

Post autor: Dynastia »

dorota_karioka pisze: 22 sie 2023, 23:13 Celinka zaczęła załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne w ogródku, obok moich traw ozdobnych whistle
Dziś, choć widziała że ja patrzę, wykopała sobie dołek i walnęła kupę hahaha
Nie reaguję bo i tak nie zdołam przypilnować, liczę że jak pogoda się popsuje to ona wróci do kuwety.

A Jadzia ma rozwolnienie/biegunkę, tzn już wygląda na to, że wychodzimy z tego z pomocą weterynarza. Ciekawe czy coś zjadła, czy to może odbił się stres przeprowadzki hmmm
Wystaw kuwetę do ogrodu biggreen
Tudor ok. 17.06.2017
Saladyn 07.07.2018
Mieszko I ok. 10.05.2019
Leszko Biały ok.10.05.2019
Awatar użytkownika
dorota_karioka
Agilisowy Rezydent
Posty: 168
Rejestracja: 16 kwie 2022, 15:29
Lokalizacja: Lublin

Re: Celinka & Jadzia

Post autor: dorota_karioka »

Celinka w okolicznościach przyrody :)
Załączniki
IMG_20230906_135512.jpg
IMG_20230906_135512.jpg (4.67 MiB) Przejrzano 1269 razy
Dorota
Moni_Q
Agilisowy Rezydent
Posty: 537
Rejestracja: 19 kwie 2022, 07:35
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Celinka & Jadzia

Post autor: Moni_Q »

Dziewczyny już czują, że są u siebie? Poza atrakcjami kuwetowymi...?

Bajka, ogród dla kotów to bajka :) cat super
Dynastia
Agilisowy Rezydent
Posty: 850
Rejestracja: 18 kwie 2022, 01:42

Re: Celinka & Jadzia

Post autor: Dynastia »

I tyle trawy!!! clap
Tudor ok. 17.06.2017
Saladyn 07.07.2018
Mieszko I ok. 10.05.2019
Leszko Biały ok.10.05.2019
Awatar użytkownika
dorota_karioka
Agilisowy Rezydent
Posty: 168
Rejestracja: 16 kwie 2022, 15:29
Lokalizacja: Lublin

Re: Celinka & Jadzia

Post autor: dorota_karioka »

Moni_Q pisze: 06 wrz 2023, 14:32 Dziewczyny już czują, że są u siebie? Poza atrakcjami kuwetowymi...?

Bajka, ogród dla kotów to bajka :) cat super
Raczej tak. Mają już swoje miejsca.
Ogród mam wrażenie że je fascynuje, ale chyba nie do końca jeszcze jest to taka zdrowa fascynacja. Myślę że może je też trochę stresować. Nowe otoczenie, nowe odgłosy, płaczące dzieci i szczekające psy od czasu do czasu. I mamy sąsiadów przez płot po obu stronach, więc dziewczyny ich widzą. Sąsiedzi są spoko na szczęście. Dziewczyny już nie uciekają na ich widok. Jednak myślę że 1 miesiąc to za mało aby przywyknąć. Ale znowu nie są tak jawnie zestresowane, nie chodzą z podkulonymi ogonami. Więc pewnie wyolbrzymiam. Ale ogólnie widać że bardzo im się podoba.
Przez ogród zmieniły się pory spania. Jak my wstajemy między 8 a 9, to dziewczyny kiedyś wstawały z nami mniej więcej. A teraz Celinka wstaje o 16 eeek
Czyli większą część nocy spędza w ogrodzie.
Jest tu też fajna szafa wbudowana w ścianę bo ma osobne wejście dla kotów. Tam im zrobiłam łóżeczka i chętnie korzystają.
Dorota
Awatar użytkownika
dorota_karioka
Agilisowy Rezydent
Posty: 168
Rejestracja: 16 kwie 2022, 15:29
Lokalizacja: Lublin

Re: Celinka & Jadzia

Post autor: dorota_karioka »

Dynastia pisze: 06 wrz 2023, 16:26 I tyle trawy!!! clap
Taaaak!
Fajnie jest się nawpychać trawy w ogródku i pędem do domu wrócić żeby się wychawtować whistle
Dorota
Moni_Q
Agilisowy Rezydent
Posty: 537
Rejestracja: 19 kwie 2022, 07:35
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Celinka & Jadzia

Post autor: Moni_Q »

dorota_karioka pisze: 06 wrz 2023, 18:48 Raczej tak. Mają już swoje miejsca.
Ogród mam wrażenie że je fascynuje, ale chyba nie do końca jeszcze jest to taka zdrowa fascynacja. Myślę że może je też trochę stresować. Nowe otoczenie, nowe odgłosy, płaczące dzieci i szczekające psy od czasu do czasu. I mamy sąsiadów przez płot po obu stronach, więc dziewczyny ich widzą. Sąsiedzi są spoko na szczęście. Dziewczyny już nie uciekają na ich widok. Jednak myślę że 1 miesiąc to za mało aby przywyknąć. Ale znowu nie są tak jawnie zestresowane, nie chodzą z podkulonymi ogonami. Więc pewnie wyolbrzymiam. Ale ogólnie widać że bardzo im się podoba.
Przez ogród zmieniły się pory spania. Jak my wstajemy między 8 a 9, to dziewczyny kiedyś wstawały z nami mniej więcej. A teraz Celinka wstaje o 16 eeek
Czyli większą część nocy spędza w ogrodzie.
Jest tu też fajna szafa wbudowana w ścianę bo ma osobne wejście dla kotów. Tam im zrobiłam łóżeczka i chętnie korzystają.
Zaintrygowała mnie ta szafa :)

U nas też w lecie godziny urzędowania się zmieniają radykalnie, całe noce spędzają na balkonach, a w ciągu dnia śpią. Jeszcze teraz, mimo że noce już chłodne to rano towarzystwo na śniadanie schodzi z balkonu lol
ODPOWIEDZ