Być motylem 🐷

Anka
Agilisowy Rezydent
Posty: 161
Rejestracja: 16 kwie 2022, 14:40

Re: Być motylem 🐷

Post autor: Anka »

Jak patrzę na swój pysk, to widzę moja ciotkę. Zawsze miałam okrągłą twarz. Taka oszukana byłam, nawet przy 48 kg. Ale teraz to już prawdziwa pyza. I nawet mnie nie pociesza, że wtedy zmarszczki mniej widać
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 611
Rejestracja: 16 kwie 2022, 13:47

Re: Być motylem 🐷

Post autor: elwiska3 »

Moja pyzata twarz jakoś mi zmarszczek nie rozprostowała.
Mnie gubi podjadanie / chipsy, orzeszki i słodycze
kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 92
Rejestracja: 19 maja 2022, 10:40

Re: Być motylem 🐷

Post autor: kasik »

Anka pisze: 11 sty 2024, 19:19 Jak patrzę na swój pysk, to widzę moja ciotkę. Zawsze miałam okrągłą twarz. Taka oszukana byłam, nawet przy 48 kg. Ale teraz to już prawdziwa pyza. I nawet mnie nie pociesza, że wtedy zmarszczki mniej widać
O to to to, ja od dziecka byłam jak księżyc w pełni, nie gruba, ale puchata, zwłaszcza na twarzy. Teraz jest znacznie gorszej, wyglądam jak chomik 😂
Awatar użytkownika
dorota_karioka
Agilisowy Rezydent
Posty: 169
Rejestracja: 16 kwie 2022, 15:29
Lokalizacja: Lublin

Re: Być motylem 🐷

Post autor: dorota_karioka »

To ja znowu tyję w tyłek i brzuch....
Jak byłam w sierpniu u Mamy i odwiedził ją akurat jej brat to spytał czy przypadkiem nie zaszłam whistle bo pamięta mnie raczej kiedy ważyłam ok 52 kg.

Kacper zrobił mi ostatnio zdjęcie z zaspaną Jadzią na rękach, a że byłam w dość cienkiej koszulce to rzeczywiście wyglądam jakbym była w ciąży....

Czas się ruszyć axe
Dorota
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 263
Rejestracja: 16 kwie 2022, 02:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Być motylem 🐷

Post autor: Dorszka »

Pamiętam, jakim szczęściem było dla mnie, gdy waga stanęła w miejscu. To był sukces! Potem przez 2 lata stała jak zaczarowana. Potem była bardzo radykalna zmiana diety, najtrudniej dodać ruch, bo ciągle nie ma czasu :( A potem radość, że 3 kg zeszły, tylko teraz znów walka, żeby zeszły kolejne 3 lol Nie napiszę, ile takich rund potrzebuję ohno
ODPOWIEDZ