Khaleesi & Mordimer

elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 611
Rejestracja: 16 kwie 2022, 13:47

Re: Khaleesi & Mordimer

Post autor: elwiska3 »

Ja zaciskam kciuki za zdrówko Mordimusia <3 thumbsup i cieszę się z dobrych wyników Kalinki dance <3

Pokaż dzieciaki - dawno ich nie było. A Marian Ii Hela zawsze cos fajnego wymyślą.
Moni_Q
Agilisowy Rezydent
Posty: 537
Rejestracja: 19 kwie 2022, 07:35
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Khaleesi & Mordimer

Post autor: Moni_Q »

elwiska3 pisze: 20 mar 2024, 10:11 Pokaż dzieciaki - dawno ich nie było. A Marian Ii Hela zawsze cos fajnego wymyślą.
Dzisiaj tylko Hela, towarzyszaca przy wszystkich czynnościach :)
khal1.jpg
khal1.jpg (193.13 KiB) Przejrzano 169 razy
khal2.jpg
khal2.jpg (286.58 KiB) Przejrzano 169 razy
Ze spraw bieżących, to podjęliśmy ostatnio próby zmiany im jedzenia, kompletna porażka. Gussto poszło do śmieci. Woleli być głodni niż to jeść hmmm widać, że byli nieszczęśliwi, bo nie dostawali tego co lubią i w ogóle przestali się upominać o jedzenie...
Ja nie bardzo wiem co robić, bo na mokre to co lubią ich nie przestawi, bo to jednak słaba karma. A innych niż filety z tuńczyka nie ruszą.
Dawałam ostatnio Mordimusiowi wapń i te suplementy na nerki, nie wiem na ile pomogły, bo po jakimś czasie też przestał to jeść. O ile tabletkę w niego wcisnę, to ten proszek już musi być z czymś wymieszany. A drogie to cholerstwo jest i też szło do śmieci razem z jedzeniem :(
Awatar użytkownika
dorota_karioka
Agilisowy Rezydent
Posty: 169
Rejestracja: 16 kwie 2022, 15:29
Lokalizacja: Lublin

Re: Khaleesi & Mordimer

Post autor: dorota_karioka »

Oj to biedna jesteś. A może kup witaminę c w kapsułkach, wysyp zawartość i wsyp to co trzeba i do pyska wciśnij?
Z karmą to nie pomogę, ale może niech jedzą te filety i suchą taką co trzeba?
No bo co zrobić jeśli sytuacja się przedstawia tak jak piszesz?
Trzymam kciuki za Was <3
Dorota
Moni_Q
Agilisowy Rezydent
Posty: 537
Rejestracja: 19 kwie 2022, 07:35
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Khaleesi & Mordimer

Post autor: Moni_Q »

dorota_karioka pisze: 04 kwie 2024, 15:48 Oj to biedna jesteś. A może kup witaminę c w kapsułkach, wysyp zawartość i wsyp to co trzeba i do pyska wciśnij?
Z karmą to nie pomogę, ale może niech jedzą te filety i suchą taką co trzeba?
No bo co zrobić jeśli sytuacja się przedstawia tak jak piszesz?
Trzymam kciuki za Was <3
<3

Dla mnie optymalnie byłoby jakby zostało tak jak jest, czyli suche Orijena i te filety na zakąskę ;) Ale już chciałam, żeby jedli lepiej, zwłaszcza że Mordimuś te wyniki miał takie sobie i wetka zaleciła zmianę karmy. Z drugiej strony Kaliska ma wyniki dobre i jej nic nie trzeba zmieniać. A Dorszka zachęca do przejścia na mokre, to myślałam że się uda, ale raczej nie ma opcji. Zresztą ja sobie przypomniałam, że Kaliska to od zawsze ma umiarkowany entuzjazm do mokrej karmy, bo jako kociak w ogóle mokrego nie chciała jeść.
No nic, najpierw zajmiemy się zębami Mordimusia, może to rozwiąże część problemu, tak jak sugeruje Dorotka.
hmmm
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 611
Rejestracja: 16 kwie 2022, 13:47

Re: Khaleesi & Mordimer

Post autor: elwiska3 »

Z jedzeniem nie pomogę bo Karmelek tez wybredny ...

Ale Kalinka i jej zaangażowanie w codzienne życie i czynności są słodkie. Odważna i pomocna z niej koteczka <3
ODPOWIEDZ