Wyniki badań

Moni_Q
Agilisowy Rezydent
Posty: 537
Rejestracja: 19 kwie 2022, 07:35
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Wyniki badań

Post autor: Moni_Q »

Zrobiliśmy badania kontrolne i o ile wapń jest już ok, to inne parametry się pogorszyły...hmmm
Dorotko, czy możesz na to zerknąć? Pani wet zaleca zmianę karmy oraz włączenie PorusOne, cokolwiek to jest....
Mordimer.pdf
(115.82 KiB) Pobrany 7 razy
Moni_Q
Agilisowy Rezydent
Posty: 537
Rejestracja: 19 kwie 2022, 07:35
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Wyniki badań

Post autor: Moni_Q »

No i teraz sobie przypomniałam, że pisałaś o tych zębach. Faktycznie, teraz ten temat pominęliśmy...a czas zrobić znowu czyszczenie. Zrobię mu jeszcze badanie moczu.
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 263
Rejestracja: 16 kwie 2022, 02:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Wyniki badań

Post autor: Dorszka »

Tak, zęby są do ogarnięcia na cito, bo mają duży wpływ na wyniki nerkowe. Zrób też koniecznie dokładny profil trzustkowy, bo lipaza jest poważnie podwyższona. Trzeba ten typowo koci profil, czyli kwas foliowy, witamina B 12, TLI i lipaza kocia, nie pamiętam, czy jest coś jeszcze. Porus One ma pomagać w redukcji mocznika, wspomaga pracę nerek, ale podstawa we wspomaganiu pracy nerek to mokra karma, dobre nawodnienie. Ten suplement pewnie jak najbardziej na teraz jest wskazany, ale ja go nie znam, więc za dużo o nim nie powiem. Jonogram jest dobry, problem z trzustką i parametry nerkowe to wszystko może być pokłosie zębów. Wiem, że to jest zawsze najtrudniej ogarnąć, ale jest konieczne, w wieku Mordimera TYLKO z RTG.
Moni_Q
Agilisowy Rezydent
Posty: 537
Rejestracja: 19 kwie 2022, 07:35
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Wyniki badań

Post autor: Moni_Q »

Dorszka pisze: 18 mar 2024, 12:24 Tak, zęby są do ogarnięcia na cito, bo mają duży wpływ na wyniki nerkowe. Zrób też koniecznie dokładny profil trzustkowy, bo lipaza jest poważnie podwyższona. Trzeba ten typowo koci profil, czyli kwas foliowy, witamina B 12, TLI i lipaza kocia, nie pamiętam, czy jest coś jeszcze. Porus One ma pomagać w redukcji mocznika, wspomaga pracę nerek, ale podstawa we wspomaganiu pracy nerek to mokra karma, dobre nawodnienie. Ten suplement pewnie jak najbardziej na teraz jest wskazany, ale ja go nie znam, więc za dużo o nim nie powiem. Jonogram jest dobry, problem z trzustką i parametry nerkowe to wszystko może być pokłosie zębów. Wiem, że to jest zawsze najtrudniej ogarnąć, ale jest konieczne, w wieku Mordimera TYLKO z RTG.
Dziękuję V
Podjadę tam dzisiaj po ten preparat i wyniki Kaliski, bo jej też robiliśmy, to się wszystkiego jeszcze dowiem. U naszej wetki jest RTG, więc myślę że zrobimy to najszybciej jak się da. Co do karmy, wetka sugeruje gastrointensal, rozumiem, że to w związku z trzustką?
Moni_Q
Agilisowy Rezydent
Posty: 537
Rejestracja: 19 kwie 2022, 07:35
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Wyniki badań

Post autor: Moni_Q »

Dostałam jeszcze wyniki Kaliski:
Khaleesi.pdf
(116.18 KiB) Pobrany 6 razy
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 263
Rejestracja: 16 kwie 2022, 02:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Wyniki badań

Post autor: Dorszka »

Moni_Q pisze: 18 mar 2024, 12:30
Dorszka pisze: 18 mar 2024, 12:24 Tak, zęby są do ogarnięcia na cito, bo mają duży wpływ na wyniki nerkowe. Zrób też koniecznie dokładny profil trzustkowy, bo lipaza jest poważnie podwyższona. Trzeba ten typowo koci profil, czyli kwas foliowy, witamina B 12, TLI i lipaza kocia, nie pamiętam, czy jest coś jeszcze. Porus One ma pomagać w redukcji mocznika, wspomaga pracę nerek, ale podstawa we wspomaganiu pracy nerek to mokra karma, dobre nawodnienie. Ten suplement pewnie jak najbardziej na teraz jest wskazany, ale ja go nie znam, więc za dużo o nim nie powiem. Jonogram jest dobry, problem z trzustką i parametry nerkowe to wszystko może być pokłosie zębów. Wiem, że to jest zawsze najtrudniej ogarnąć, ale jest konieczne, w wieku Mordimera TYLKO z RTG.
Dziękuję V
Podjadę tam dzisiaj po ten preparat i wyniki Kaliski, bo jej też robiliśmy, to się wszystkiego jeszcze dowiem. U naszej wetki jest RTG, więc myślę że zrobimy to najszybciej jak się da. Co do karmy, wetka sugeruje gastrointensal, rozumiem, że to w związku z trzustką?
MoniQ, czy to jest stomatologiczne RTG? Zwykłe się nie nadaje, zresztą w ogóle nie oddawałabym spraw zębowych w ręce zwyczajnego weterynarza, choćby nie wiem jak ukochanego.
ODPOWIEDZ