Stroje kąpielowe :)

Moni_Q
Agilisowy Rezydent
Posty: 532
Rejestracja: 19 kwie 2022, 07:35
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Stroje kąpielowe :)

Post autor: Moni_Q »

kasik pisze: 21 maja 2022, 10:43 Nie wiem, czy Wy też tak macie, ja naprawdę sporo przytyłam i kuźwa jednego kg nie mogę nawet zgubić, mam wrażenie, że mój metabolizm stanął w miejscu. W życiu nie miałam takich problemów żeby zrzucić zbędne kg, a teraz muszę minimum 10. No szlag mnie trafia mad mad mad
Luinloth pisze: 21 maja 2022, 13:31 Ja nigdy w życiu nie miałam kontroli nad wagą. Przez jakiś czas nieważne co żarłam, słodkie, tłuste, syfiaste, 47-9 kilo i nawet nie drgnęło. To teraz dla odmiany mam pod 70, dieta zdrowa od dietetyka, po mieście drałuję na rowerze, jeździmy w góry, i waga stoi, a jak się rusza to w złą stronę censure
Też tak mam, kiedyś zrzucić 3 kg które przybyło po świętach to była kwestia tygodnia. A teraz... censure I nawet nie mogę już tego na pandemię zwalić, bo w pandemii miałam formę życia :D Teraz trenuję, chodzę, ćwiczę i co? NIC.
Kumulacja wieku i tej nieszczęsnej tarczycy. No i co zrobisz, jak nic nie zrobisz...
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 392
Rejestracja: 16 kwie 2022, 15:50
Kontakt:

Re: Stroje kąpielowe :)

Post autor: Luinloth »

Moni_Q pisze: 23 maja 2022, 08:44 Też tak mam, kiedyś zrzucić 3 kg które przybyło po świętach to była kwestia tygodnia. A teraz... censure
No właśnie, to mnie najbardziej wk**wia, zrzucić jeden kilo to się człowiek napoci jak głupi i miesiąc mu to zajmie, ale wystarczy jedna impreza gdzie nawet wcale tak dużo nie zjesz i nagle bam, dwa na plusie. censure
❤ Eris na zawsze z nami ❤ Merlin 21.05.2019 ❤ Morgana 19.04.2020 ❤
M&M na Instagramie
Moja psychodeliczna kociobiżuteria
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 590
Rejestracja: 16 kwie 2022, 13:47

Re: Stroje kąpielowe :)

Post autor: elwiska3 »

Mnie zawsze było malutko i na wysokość i na szerokość i na kilogramy tez biggreen

A teraz malutko to mam tylko wzrostu. Zaakceptowałam, że nie mogę całe życie ważyć jak gęś wyścigowa :)) ale to co osiagam na wadze teraz to jakas przesada.

Potrzebuje pilnie zrzucić z 3-4 kg i mimo wysiłków jest mega kiepsko. Już nawet uwierzyłam w cuda które oferuje Studio Figura i dalej du censure
Moni_Q
Agilisowy Rezydent
Posty: 532
Rejestracja: 19 kwie 2022, 07:35
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Stroje kąpielowe :)

Post autor: Moni_Q »

Chyba założymy zaraz wątek o odchudzaniu biggreen whistle
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 392
Rejestracja: 16 kwie 2022, 15:50
Kontakt:

Re: Stroje kąpielowe :)

Post autor: Luinloth »

elwiska3 pisze: 24 maja 2022, 11:26 Potrzebuje pilnie zrzucić z 3-4 kg i mimo wysiłków jest mega kiepsko. Już nawet uwierzyłam w cuda które oferuje Studio Figura i dalej du censure
Ja kiedyś szybko schudlam z SF, straciłam 4 kilo w miesiąc, potem wolniej, ale ogólniej zrzuciłam 8 kilo. Było mi mało, bo chciałam 10, więc nie dostałam diety na stabilizację i tak samo szybko chudnąć przestałam, potem zaczęłam przybierać, potem przestałam tam chodzić lol

Głupia byłam, trzeba było mi wziąć te 8 kilo z pocałowaniem ręki, teraz mam za to do zrzucenia prawie dychę censure
❤ Eris na zawsze z nami ❤ Merlin 21.05.2019 ❤ Morgana 19.04.2020 ❤
M&M na Instagramie
Moja psychodeliczna kociobiżuteria
Moni_Q
Agilisowy Rezydent
Posty: 532
Rejestracja: 19 kwie 2022, 07:35
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Stroje kąpielowe :)

Post autor: Moni_Q »

A co to za cudo, to Studio Figura?
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 590
Rejestracja: 16 kwie 2022, 13:47

Re: Stroje kąpielowe :)

Post autor: elwiska3 »

Moni_Q pisze: 24 maja 2022, 13:39 A co to za cudo, to Studio Figura?
Takie studio fitnesowo- urodowe dla kobiet. Ćwiczenia, zabiegi na ciało itp

W sumie fajne tylko dla mnie nieco za kosztowne … gonie tam promocje
Monia Ty z Opola jesteś?
To takie coś jest

https://studiofiguraopole.pl/
ODPOWIEDZ