Prośba o wsparcie

Dynastia
Agilisowy Rezydent
Posty: 820
Rejestracja: 18 kwie 2022, 01:42

Re: Prośba o wsparcie

Post autor: Dynastia »

A u nas znowu Mieszko pod kroplówką… I tak będzie przez najbliższe dni. Wiadomo, że trzustka, tylko nie wiadomo czy to przyczyna pierwotna, czy skutek zapalenia jelit …
Tudor ok. 17.06.2017
Saladyn 07.07.2018
Mieszko I ok. 10.05.2019
Leszko Biały ok.10.05.2019
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 392
Rejestracja: 16 kwie 2022, 15:50
Kontakt:

Re: Prośba o wsparcie

Post autor: Luinloth »

Ojeju, kciuki ogromne thumbsup thumbsup thumbsup thumbsup thumbsup
❤ Eris na zawsze z nami ❤ Merlin 21.05.2019 ❤ Morgana 19.04.2020 ❤
M&M na Instagramie
Moja psychodeliczna kociobiżuteria
Mischa_PL
Posty: 29
Rejestracja: 13 maja 2022, 18:53

Re: Prośba o wsparcie

Post autor: Mischa_PL »

Dynastia pisze: 09 cze 2022, 17:33 A u nas znowu Mieszko pod kroplówką… I tak będzie przez najbliższe dni. Wiadomo, że trzustka, tylko nie wiadomo czy to przyczyna pierwotna, czy skutek zapalenia jelit …
Znowu ? a poprzedni raz miał miejsce kiedy ? Trzymam kciuki by to była błahostka, teraz już wiem ile to stresu człowieka kosztuje :( No i zwierzaka też...
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 590
Rejestracja: 16 kwie 2022, 13:47

Re: Prośba o wsparcie

Post autor: elwiska3 »

Kciuki za Mieszka ✊ i Tytusa ✊
Mischa_PL
Posty: 29
Rejestracja: 13 maja 2022, 18:53

Re: Prośba o wsparcie

Post autor: Mischa_PL »

No więc dziś po wizycie u 4 weterynarza sytuacja została nam wreszcie przedstawiona wprost.
Tytusowi zostało od 2 do 12 miesięcy życia,mimo że biopsja wątroby wykluczyła stłuszczenie to walczymy a raczej łagodzimy efekty przewlekłego zapalenia tej że
a także dróg żółciowych.Jestem oczywiście zdruzgotany tym faktem ale też skłamałbym jeżeli bym nie miał świadomości że może być różnie.
Tytus ma już 12 lat,choroba rozwijała się ponoć w ukryciu latami,coś przegapiłem i mam o to żal do siebie i przykro mi że zawiodłem Tytusa.
Aktualnie Tytus przytył z 4,2kg do 5kg ale jest zmęczony,głównie je i śpi,cieszymy się każdym dniem w którym jako tako funkcjonuje.
Tylko cud mógłby zmienić obecną sytuację,jednak ja średnio jestem z tych co wierzą w cudy.Robimy co możemy by czuł się dobrze
i by miał spokój.Aktualnie nie cierpi i nie odczuwa bólu ale ile taki stan się utrzyma nie wie nikt.Nie chcę nawet pisać tutaj
co i w jakich ilościach mu podajemy ale naprawdę sam fakt że udaliśmy się do 4 niezależnych specjalistów powinien wystarczyć.
Wszystko ma swój czas i miejsce,taki urok przemijania.Wierzę że zdążymy z oceną sytuacji i gdy nastąpi właściwy moment
pozwolimy Tytusowi godnie i bez bólu zakończyć pewien etap w jego i naszym życiu.Bardzo go kochamy,ale gdy się kogoś bardzo kocha
należy pozwolić mu odejść na jego własnych warunkach.To chyba na tyle :(
Dynastia
Agilisowy Rezydent
Posty: 820
Rejestracja: 18 kwie 2022, 01:42

Re: Prośba o wsparcie

Post autor: Dynastia »

Pięknie napisane, tylko wielki żal, że w tak smutnym kontekście. Te miesiące będą się pewnie snuć w oczekiwaniu na kres. Bardzo tego współczuję, chociaż znam sytuacje, że życie potrafi też pozytywnie zaskoczyć. Cztery diagnozy w przeciągu kwartału … Cóż, świat nauki nadal daleki od doskonałości 🤨. Wspieramy myślą Was wszystkich.
Tudor ok. 17.06.2017
Saladyn 07.07.2018
Mieszko I ok. 10.05.2019
Leszko Biały ok.10.05.2019
Moni_Q
Agilisowy Rezydent
Posty: 532
Rejestracja: 19 kwie 2022, 07:35
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Prośba o wsparcie

Post autor: Moni_Q »

Mam nadzieję, że ten cud jednak się wydarzy, a w jego oczekiwaniu komfort Tytusa i Wasz wspólny czas będą jak najlepsze comfort <3 cat
Mischa_PL
Posty: 29
Rejestracja: 13 maja 2022, 18:53

Re: Prośba o wsparcie

Post autor: Mischa_PL »

Niestety, stało się, 1go września po dzielnej postawie do ostatnich chwil Tytus wyraził wolę odejścia i pozwoliliśmy mu na ten krok.
Raczej nie cierpiał dbaliśmy o Niego jak tylko się dało był naszym
promykiem słońca i absolutnie piękną istotą która zasłużyła na niebo i wieczny spokój.
Za jakiś czas wrzucę tutaj film który powstał na jego cześć.Na razie nie jestem gotowy emocjonalnie na ten krok :(
Moni_Q
Agilisowy Rezydent
Posty: 532
Rejestracja: 19 kwie 2022, 07:35
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Prośba o wsparcie

Post autor: Moni_Q »

Tak mi przykro cry comfort
Ale Tytus wykorzystał czas do maksimum, a Wy z nim, na pewno każda wspólna chwila była tą jedyną, najważniejszą <3
Dynastia
Agilisowy Rezydent
Posty: 820
Rejestracja: 18 kwie 2022, 01:42

Re: Prośba o wsparcie

Post autor: Dynastia »

A więc jednak - 12 miesięcy... cry Wycisnął czas maksymalnie. Kciuki za Was.
Tudor ok. 17.06.2017
Saladyn 07.07.2018
Mieszko I ok. 10.05.2019
Leszko Biały ok.10.05.2019
ODPOWIEDZ