Być motylem 🐷

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 263
Rejestracja: 16 kwie 2022, 02:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Być motylem 🐷

Post autor: Dorszka »

kasik pisze: 13 gru 2023, 08:34 Zresztą, grube babki też są fajne, zimą ogrzeją, latem dadzą cień, ciężko porwać, same korzyści lol
Kasik, normalnie kocham Cię za te słowa! Tak sobie będę powtarzać lol
Awatar użytkownika
woitek i ela
Agilisowy Rezydent
Posty: 34
Rejestracja: 16 kwie 2022, 15:48
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Być motylem 🐷

Post autor: woitek i ela »

Ktoś kiedyś fajnie napisał : nim gruby schudnie to chudy zdechnie, jak mówi psiapsiółkowe przysłowie :)
_________________________
ZUZIA : 2 lipiec 2012
TOSIA : 16 październik 2012
Anka
Agilisowy Rezydent
Posty: 161
Rejestracja: 16 kwie 2022, 14:40

Re: Być motylem 🐷

Post autor: Anka »

Ja aktualnie ważę więcej niż w dniu rodzenia Jurka. Cały świat przeciwko mnie. Najpierw zmiana pracy fizycznej na siedzącą po 15 latach. Chwilkę później korona i wszystkie fitnessy zamknięte, a w domu słabo się ćwiczy, do tego sam fitness przy pracy siedzącej to za mało w momencie, gdzie kiedyś ten fitness był po pracy fizycznej.
Na dodatek brzuch mi się posypał i długi czas miałam zakaz dźwigania, ćwiczenia, skakania, biegania itd
Wiecie wszystko razem i tragedia...
Rozpoczęłam więc przed świętami współpracę z panią uczącą jeść dobrze. Teoretycznie jutro zaczynam. Zobaczymy jak mi pójdzie. Do połowy lutego chciałabym mieć ze 3 cm w brzuchu mniej...
Dynastia
Agilisowy Rezydent
Posty: 850
Rejestracja: 18 kwie 2022, 01:42

Re: Być motylem 🐷

Post autor: Dynastia »

thumbsup
Tudor ok. 17.06.2017
Saladyn 07.07.2018
Mieszko I ok. 10.05.2019
Leszko Biały ok.10.05.2019
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 550
Rejestracja: 16 kwie 2022, 19:50

Re: Być motylem 🐷

Post autor: Jaskier »

thumbsup
Awatar użytkownika
dorota_karioka
Agilisowy Rezydent
Posty: 169
Rejestracja: 16 kwie 2022, 15:29
Lokalizacja: Lublin

Re: Być motylem 🐷

Post autor: dorota_karioka »

Ja od 80 zaczęłam. Już 11 poszło. Dużo dzięki odstawieniu słodyczy. Ale dużo zawdzięczam książce "Glukozowa rewolucja". Serio polecam czy ktoś ma cukrzycę czy nie. Warto przeczytać i wprowadzić. Wcale dużo zmieniać nie trzeba.
Od 21 listopada nie palę i muszę czasem się pilnować żeby nie jeść tego co mi w ręce wpadnie tongue
Dorota
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 401
Rejestracja: 16 kwie 2022, 15:50
Kontakt:

Re: Być motylem 🐷

Post autor: Luinloth »

dorota_karioka pisze: 02 sty 2024, 09:54 Ja od 80 zaczęłam. Już 11 poszło. Dużo dzięki odstawieniu słodyczy. Ale dużo zawdzięczam książce "Glukozowa rewolucja". Serio polecam czy ktoś ma cukrzycę czy nie. Warto przeczytać i wprowadzić. Wcale dużo zmieniać nie trzeba.
Od 21 listopada nie palę i muszę czasem się pilnować żeby nie jeść tego co mi w ręce wpadnie tongue
Gratulacje rzucenia palenia! thumbsup
❤ Eris na zawsze z nami ❤ Merlin 21.05.2019 ❤ Morgana 19.04.2020 ❤
M&M na Instagramie
Moja psychodeliczna kociobiżuteria
Awatar użytkownika
dorota_karioka
Agilisowy Rezydent
Posty: 169
Rejestracja: 16 kwie 2022, 15:29
Lokalizacja: Lublin

Re: Być motylem 🐷

Post autor: dorota_karioka »

Luinloth pisze: 02 sty 2024, 18:48
dorota_karioka pisze: 02 sty 2024, 09:54 Ja od 80 zaczęłam. Już 11 poszło. Dużo dzięki odstawieniu słodyczy. Ale dużo zawdzięczam książce "Glukozowa rewolucja". Serio polecam czy ktoś ma cukrzycę czy nie. Warto przeczytać i wprowadzić. Wcale dużo zmieniać nie trzeba.
Od 21 listopada nie palę i muszę czasem się pilnować żeby nie jeść tego co mi w ręce wpadnie tongue
Gratulacje rzucenia palenia! thumbsup
Dziękuję.
Jest całkiem nieźle, lepiej niż się spodziewałam. Tylko kurde ja naprawdę lubiłam palić :D
Czasem tylko tak ssie, że mogłabym zjeść kota :lol:
Dorota
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 550
Rejestracja: 16 kwie 2022, 19:50

Re: Być motylem 🐷

Post autor: Jaskier »

dorota_karioka pisze: 02 sty 2024, 20:40 Jest całkiem nieźle, lepiej niż się spodziewałam. Tylko kurde ja naprawdę lubiłam palić :D
Czasem tylko tak ssie, że mogłabym zjeść kota :lol:
Gratki
Stosujesz jakieś wspomagacze? Tabletki czy inne plastry?
Awatar użytkownika
dorota_karioka
Agilisowy Rezydent
Posty: 169
Rejestracja: 16 kwie 2022, 15:29
Lokalizacja: Lublin

Re: Być motylem 🐷

Post autor: dorota_karioka »

Jaskier pisze: 02 sty 2024, 21:49
dorota_karioka pisze: 02 sty 2024, 20:40 Jest całkiem nieźle, lepiej niż się spodziewałam. Tylko kurde ja naprawdę lubiłam palić :D
Czasem tylko tak ssie, że mogłabym zjeść kota :lol:
Gratki
Stosujesz jakieś wspomagacze? Tabletki czy inne plastry?
Stosowałam tabletki. W sumie wszystkie które są do kupienia w aptece są oparte na tej samej substancji, więc różnią się tylko nazwą. Wiadomo, że musi być nastawienie bo tabletki same nie pomogą. Kiedyś brałam tabletki i paliłam cały czas :lol:
A teraz to już walka z nawykami. Czasem dużo siły woli potrzeba. Czasem nie mam co z rękami zrobić. Ale jestem zadowolona, bo w zasadzie to się uwolniłam przecież. Teraz będę tego pilnować bo to 1 raz kiedy mi się tak serio udało. Szkoda by mi było zaprzepaścić tę dobrą falę.
A no i Kacper też rzucił. I wszyscy żyją ;)

No i cały świat się zawziął na te fajki że za jakiś czas będą na receptę crazy
Dorota
ODPOWIEDZ