Przysmaki

Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 392
Rejestracja: 16 kwie 2022, 15:50
Kontakt:

Przysmaki

Post autor: Luinloth »

Otwieram temat o przekąskach i przysmakach :)
Cosmę i Thrive to chyba wszyscy znają. Ja chciałam opowiedzieć o dwóch trochę bardziej niszowych odkryciach.

Jeśli kot lubi musy i pasty, to wydaje mi się, że od czasu do czasu można mu podać sosik Inaba Churu. Zawiera co prawda tapiokę, więc na pewno nie można tym kota opychać, ale producent zapewnia, że składniki są human grade i z certyfikatami, czyli ochłapów roślinno-mięsnych tam nie ma. Producent ma też w ofercie inne przekąski i niektóre mają nawet lepszy skład, ale próbowaliśmy tylko tych musów blush Może niekoniecznie najzdrowszy przysmak na świecie, ale fajna alternatywa dla past typu Miamor, Gimpet, które są lubiane przez koty, ale znane z badziewnego składu.

A drugie odkrycie jest już zupełnie niekontrowersyjne, to jest totalny sztos :)) Mówię o przysmakach Suche Sztosy. To jest wolno suszone mięsko i podroby najwyższej jakości. Jest pokrojone na supercienkie plasterki, dlatego nie ma nic wspólnego z konsystencją gumowej podeszwy, to są chrupiące mięsne chipsy :) Producent lokalny, łatwo z nim złapać kontakt przez społecznościowki, wrzucają zdjęcia procesu powstawania ze swojej manufaktury, chętnie odpowiadają na pytania i wątpliwości. Przysmaki są dostępne w wersji zwykłej oraz z dodatkiem oleju konopnego.
Gdybyście chcieli spróbować, to podaję kod zniżkowy -10% na cały asortyment, łączy się z promocjami: MERLINMORGANA (Ja mam taką zasadę, że nie przyjmuję propozycji współprac na temat losowych produktów, których sama bym nie kupiła. Ale na akcję, która daje więcej sztosów moim kotom, zapisałam się sama i to od razu, bo by mi nie wybaczyly przepuszczenia takiej okazji lol )
❤ Eris na zawsze z nami ❤ Merlin 21.05.2019 ❤ Morgana 19.04.2020 ❤
M&M na Instagramie
Moja psychodeliczna kociobiżuteria
Moni_Q
Agilisowy Rezydent
Posty: 532
Rejestracja: 19 kwie 2022, 07:35
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Przysmaki

Post autor: Moni_Q »

U nas hitem ostatnio jest teraz kaczka z malinami z Carnilove. Kupiłam tak z przypadku w jakimś zoologicznym i okazało się, że dadzą się za to pokroić. Podobnie jak za przysmaczki dentabits z Ontario.
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 392
Rejestracja: 16 kwie 2022, 15:50
Kontakt:

Re: Przysmaki

Post autor: Luinloth »

A zauważasz poprawę zębową po tych przysmakach?
❤ Eris na zawsze z nami ❤ Merlin 21.05.2019 ❤ Morgana 19.04.2020 ❤
M&M na Instagramie
Moja psychodeliczna kociobiżuteria
Moni_Q
Agilisowy Rezydent
Posty: 532
Rejestracja: 19 kwie 2022, 07:35
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Przysmaki

Post autor: Moni_Q »

Luinloth pisze: 25 maja 2022, 13:04 A zauważasz poprawę zębową po tych przysmakach?
Eee, raczej nie, ale chyba głównie dlatego że one są dość małe i łobuzy pogryzą co trzeci a resztę łykają :) Kaliska nie ma jakichś szczególnych problemów z zębami, ale Mordimusiowi odkłada się kamień i dostaje też ten proszek PlaqueOff.
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 537
Rejestracja: 16 kwie 2022, 19:50

Re: Przysmaki

Post autor: Jaskier »

Mój przyjaciel mieszkający w Anglii przemycił do UE takie oto smaczki. Nie wiem czy dostępne w PL.
Makrela
Obrazek
Składniki:
Obrazek

Tuńczyk
Obrazek
Składniki:
Obrazek

I wyłożona makrela. Tuńczyk to też po prostu kawałek ryby.
Obrazek
Makrela szału nie zrobiła ale tuńczyk zniknął.
Jakby co, to Jaskier poleca wink
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 392
Rejestracja: 16 kwie 2022, 15:50
Kontakt:

Re: Przysmaki

Post autor: Luinloth »

Słyszałam o nich biggreen Wyglądają naprawdę wow, a czy u nas to można gdzieś zdobyć?
❤ Eris na zawsze z nami ❤ Merlin 21.05.2019 ❤ Morgana 19.04.2020 ❤
M&M na Instagramie
Moja psychodeliczna kociobiżuteria
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 537
Rejestracja: 16 kwie 2022, 19:50

Re: Przysmaki

Post autor: Jaskier »

Luinloth pisze: 25 maja 2022, 15:59 Słyszałam o nich biggreen Wyglądają naprawdę wow, a czy u nas to można gdzieś zdobyć?
Nie wiem, nie interesowałem się. Mam jeszcze dwa tuńczyki, później koniec luksusów wink
Moni_Q
Agilisowy Rezydent
Posty: 532
Rejestracja: 19 kwie 2022, 07:35
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Przysmaki

Post autor: Moni_Q »

O taki tuńczyk to u nas by został zjedzony razem z opakowaniem! :)
Moments z Maxi Zoo są trochę podobne, też taki duży cały kawałek...
werronka
Posty: 2
Rejestracja: 08 wrz 2023, 09:40

Re: Przysmaki

Post autor: werronka »

Dostałam ostatnio od znajomej taki przysmaczek Carnilove Cat Snack Soft Sardine & Parsley. Moja kicia oszalała na jego punkcie :)) Wcześniej za często jej nie dawałam takich rzeczy to nie wiem czy to na punkcie tego świruje czy dlatego, że dostaje. Kilka razy dawałam jej Sheba Creamy Snacks ale jakoś nie przepadała za nimi, chyba coś jej w nich nie pasowało, bo jadła tak jakby od niechcenia.
Obrazek
ODPOWIEDZ