Organizujemy się :)

agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2022, 18:47

Re: Organizujemy się :)

Post autor: agniecha »

Na starym forum dostawałam na mejla powiadomienie o prywatnej wiadomości. Teraz nie sad
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 263
Rejestracja: 16 kwie 2022, 02:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Organizujemy się :)

Post autor: Dorszka »

agniecha pisze: 30 kwie 2022, 08:20 Na starym forum dostawałam na mejla powiadomienie o prywatnej wiadomości. Teraz nie sad
Musisz to sobie ustawić w profilu Agnieszko :) Ja jeszcze sprawdzę, czy jest to odhaczone w ogólnych ustawieniach forum, ale niezależnie od tego trzeba to ustawić indywidualnie.
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2022, 18:47

Re: Organizujemy się :)

Post autor: agniecha »

Już ustawiłam :)
Dziękuję Dorotko V
Moni_Q
Agilisowy Rezydent
Posty: 532
Rejestracja: 19 kwie 2022, 07:35
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Organizujemy się :)

Post autor: Moni_Q »

A działa Wam wyszukiwarka? Bo mi zupełnie nie...
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 392
Rejestracja: 16 kwie 2022, 15:50
Kontakt:

Re: Organizujemy się :)

Post autor: Luinloth »

A czy dałoby się coś przestawić, żeby po kliknięciu na emotkę z listy nie przewijało się automatycznie do góry? Kojarzę, że na starym forum tak się działo tylko jak była awaria, a normalnie się nie ruszało.

I mam pytanko też... czy byłoby to bardzo skomplikowane i wymagające, żeby zrobić embedy z tiktoka takie jak są z YT? V
❤ Eris na zawsze z nami ❤ Merlin 21.05.2019 ❤ Morgana 19.04.2020 ❤
M&M na Instagramie
Moja psychodeliczna kociobiżuteria
Moni_Q
Agilisowy Rezydent
Posty: 532
Rejestracja: 19 kwie 2022, 07:35
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Organizujemy się :)

Post autor: Moni_Q »

Luinloth pisze: 25 maja 2022, 10:16 A czy dałoby się coś przestawić, żeby po kliknięciu na emotkę z listy nie przewijało się automatycznie do góry? Kojarzę, że na starym forum tak się działo tylko jak była awaria, a normalnie się nie ruszało.
U mnie się nie przesuwa jak używam na kompie. W telefonie jest gorzej, bo emotki mam na górze, wiec muszę scrollować w te i we wte :D
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 392
Rejestracja: 16 kwie 2022, 15:50
Kontakt:

Re: Organizujemy się :)

Post autor: Luinloth »

Moni_Q pisze: 25 maja 2022, 10:20
Luinloth pisze: 25 maja 2022, 10:16 A czy dałoby się coś przestawić, żeby po kliknięciu na emotkę z listy nie przewijało się automatycznie do góry? Kojarzę, że na starym forum tak się działo tylko jak była awaria, a normalnie się nie ruszało.
U mnie się nie przesuwa jak używam na kompie. W telefonie jest gorzej, bo emotki mam na górze, wiec muszę scrollować w te i we wte :D
A u mnie się właśnie na kompie przestawia. Używam Chrome
❤ Eris na zawsze z nami ❤ Merlin 21.05.2019 ❤ Morgana 19.04.2020 ❤
M&M na Instagramie
Moja psychodeliczna kociobiżuteria
Moni_Q
Agilisowy Rezydent
Posty: 532
Rejestracja: 19 kwie 2022, 07:35
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Organizujemy się :)

Post autor: Moni_Q »

Luinloth pisze: 25 maja 2022, 10:50
Moni_Q pisze: 25 maja 2022, 10:20
Luinloth pisze: 25 maja 2022, 10:16 A czy dałoby się coś przestawić, żeby po kliknięciu na emotkę z listy nie przewijało się automatycznie do góry? Kojarzę, że na starym forum tak się działo tylko jak była awaria, a normalnie się nie ruszało.
U mnie się nie przesuwa jak używam na kompie. W telefonie jest gorzej, bo emotki mam na górze, wiec muszę scrollować w te i we wte :D
Używam Chrome
Ja też...
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 263
Rejestracja: 16 kwie 2022, 02:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Organizujemy się :)

Post autor: Dorszka »

Luinloth pisze: 25 maja 2022, 10:16 A czy dałoby się coś przestawić, żeby po kliknięciu na emotkę z listy nie przewijało się automatycznie do góry? Kojarzę, że na starym forum tak się działo tylko jak była awaria, a normalnie się nie ruszało.

I mam pytanko też... czy byłoby to bardzo skomplikowane i wymagające, żeby zrobić embedy z tiktoka takie jak są z YT? V
Niestety, na przewijanie nie mam wpływu. Skrypt jest nowy i "czysty", więc to na pewno nie jest awaria, pewnie takie "usprawnienie" w tej wersji. Usunę tę wielką emotkę, albo raczej zmniejszę jej wielkość, może to będzie rozwiązanie.

Jeśli chodzi o emotki z innych platform, dodać mogę wszystko, ale nie każcie mi szukać :) Jeśli wstawicie tutaj, co chcecie dodać do zestawu emotek, ja to w wolnej chwili dodam :)
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 263
Rejestracja: 16 kwie 2022, 02:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Organizujemy się :)

Post autor: Dorszka »

Luinloth przepraszam, właśnie doczytałam embedy nie emotki, myślę że się da, ale wstaw tu proszę link do jakiegoś przykładowego filmiku, żebym mogła nad tym popracować :)
ODPOWIEDZ